DISPOZICE:
3+KK
ZASTAVĚNÁ PLOCHA:
89,7 m2
UŽITNÁ PLOCHA:
75,4 m2
CELKOVÁ CENA:
3 599 552 Kč
včetně základové desky a DPH 12%

V ceně domu projekt zdarma!

Moderní rodinný dům nabízí svým obyvatelům ideální kombinaci elegance a pohodlí. Stavba vyniká svým architektonickým řešením – jedná se o nepodsklepený, jednopodlažní dům s sedlovou střechou a praktickou dispozicí 3+kk.

Hlavní místností přízemí je prostorný obytný prostor propojený s kuchyňským koutem a jídelnou, který vytváří skvělý prostor pro rodinné setkávání. Otevřený koncept je podpořen francouzskými okny, která nejen propojují interiér s terasou, ale také vytvářejí spojení s okolní zahradou. Součástí přízemí jsou také 2 pokoje s hygienickým zázemím.

Fasáda domu je elegantně navržena s použitím silikonové jemnozrnné omítky bílé barvy, která v kombinaci s dřevěnými prvky na fasádě dodává domu sofistikovaný vzhled.

Dispoziční řešení stavby je promyšlené a funkcionalitou odpovídá potřebám moderního života. Předsíň, centrální chodba, obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a jídelnou, spíže, ložnice, pokoj, koupelna a technická místnost.

SKLADBA STĚNY NIDO WOOD

Stavební systém je založen na nízkoenergetické sendvičové dřevostavbě, což znamená, že dům splňuje moderní standardy energetické efektivity, přispívá k udržitelnosti a zároveň nabízí nízké provozní náklady. Tato kombinace designu, dispozice a stavebního systému činí tento dům ideálním místem pro vaše budoucí bydlení.

ZAUJAL VÁS TENTO DŮM? KONTAKTUJTE NÁS!