Recenze

V loňském roce jsme spolu s firmou NIDO Wood realizovali stavbu rekreačního objektu v obci Chocerady.
Jedná se o bungalov Epsilon, lehce individuálně upravený podle našich konkrétních požadavků, kterým firma s pochopením vyšla vstříc.
Veškerá komunikace a různé konzultace probíhaly naprosto profesionálně, dostala jsem odpovědi a vysvětlení  na všechny moje laické otázky.
Termíny jednotlivých prací byly dodrženy a byla jsem spokojena i se všemi pracovníky NIDO Wood i dalšími odbornými řemeslníky, kteří se na stavbě domu podíleli.
I když volba této firmy byla čistá náhoda, rozhodně bych ji doporučila všem zájemcům o bydlení v dřevostavbě.
Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální přístup po dobu celé realizace stavby. Byla jsem vždy podrobně seznámena s průběhem výstavby. Při stavbě se vždy vyskytnou menší či větší problémy. Pokud se nějaký problém vyskytl, byl v co nejkratším možném termínu odstraněn.
Společnost Nido Wood mohu doporučit všem, kteří se rozhodnou pro výstavbu dřevostavby.

Splněný sen

Jako každý jsem hledala cestu jak postavit dům rychle a levně. První, byla fáze hledání a bezvýznamných schůzek. Myslím, že k tomu přispělo, i to že jsme byly ženy, a stavba přeci přísluší mužskému pohlaví. Nakonec se opravdu povedlo, a byly jsme nadšené. Firma Nidowood sídlí kousek od plánované stavby, a tak jsme je oslovily, hned po první schůzce jsme věděly s kým budeme stavět. Pan Marek nám vše vysvětlil, nastínil jak se bude postupovat od projektu po realizaci celé stavby, nabídl prohlídku již realizovaných staveb. Veškeré jednání probíhalo v dohodnutých termínech a po předání stavebního povolení a následně pozemku nám začala jen radost nad sledováním stavby. Domek rostl před očima v květnu se začalo v srpnu bylo hotovo. Opravdu skvělá práce a bydlení úplně super. Pravá stavba na klíč, když Vám ho dávají chcete radostí brečet, protože stačí dát stůl, židle a postel a můžete hned být ve svém.

Petra, Terezka a Marie

Rádi bychom poděkovali panu Markovi za profesionální přístup k výstavbě našeho domu. Zejména musíme ocenit kvalitu stavby a poměrně krátký čas, ve kterém byla provedena. V průběhu stavby jsme prakticky nemuseli řešit žádné problémy.

Díky moc. Firmu NIDO Wood můžeme vřele doporučit.

Manželé Novákovi.

Společnost Nido Wood opravdu musím doporučit! Od prvního jednání jsme věděli, že náš dům postaví tato společnost. Na čem jsme se domluvili to platilo. Při celé realizaci s námi pan Marek komunikoval a informoval nás o stávajících i následujích krocích. Jeho partneři/profese odvedli parádní práci a my tak máme díky Nido Wood opravdu nádherný a kvalitní dům! Děkujeme!

Na začátku jsme měli studii domu od architekta, se kterou jsme oslovili několik stavitelů dřevostaveb. To, co nás přesvědčilo vybrat firmu NIDO Wood byl osobní přístup pana Marka. Naslouchal naším přáním a požadavkům a nabízel nám řešení z pohledu zkušeného stavaře. I když se naše pohledy občas lišily tak se nám vždy snažil nabídnout řešení.

Bylo úžasné sledovat, jak se naše představa diky jeho firmě mění ve skutečnost.
Sledovat, jak na sebe jednotlivé práce a řemesla plynule navazují. A výsledkem je kvalitně a poctivě postavený dům.

Děkujeme za to
Tomáš a Alžběta Bělovských

Na firmu NIDO Wood jsme se obrátili s požadavkem o výstavbu našeho vysněného domu a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v našem životě. Spolupráce probíhala na jedničku, veškeré stavební práce byly perfektně zorganizovány a termíny striktně dodrženy. Vyzdvihnout bychom chtěli především přístup pana Marka, který nám vyšel ve všem vstříc, vše s námi dopodrobna konzultoval, našel řešení každé situace a ocenit musíme především jeho pečlivost a preciznost, s jakou řídil průběh celé výstavby. NIDO Wood nyní bez váhání doporučíme každému, kdo bude potřebovat řešit dřevostavbu!

Měli jsme to obrovské štěstí, že nám náš vysněný domeček postavila právě firma NIDO WOOD.
Jejich práce je naprosto perfektní!! Ať už šlo o cokoliv, vždy jsme se na všem domluvili.
Když jsem viděla pana Marka na naší úplně první osobní schůzce, odcházela jsem s pocitem že tomuto člověku věřím a nespletla jsem se.
Jeho preciznost a lidskost je úctyhodná! V dnešní době už je takhle pracovitých a slušných lidí minimum.

Firmu NIDO WOOD můžeme s absolutní jistotou doporučit a za nic by jsme s mým mužem neměnili!

Bydlí se nám krásně.
Fuxovi

Spolupráce s NIDO Wood s.r.o. a pan Martin byla na první dobrou prostě skvělá volba. Od prvního setkání, kdy jsme malovali a plánovali dům až po finální předání. Po celou dobu stavby jsme měli informace, co se děje, jaké postupy a proč se co a jak dělá. Co nám pan Martin slíbil, to dodržel. Dům je opravdu dle našich přání, v tuto chvíli se pomalu zabydlujeme a moc děkujeme za všechny rady a pomoc i s úřady (to byla velká pomoc, především pro nás – úplné začátečníky). A velké poděkování všem chlapíkům, co se podíleli, kdykoliv jsme přijeli na stavbu, byli ochotní a poslali aktuální fotky, jak vše probíhá. Je vidět, že NIDO má stabilní tým a na výsledné práci je to znát. Moc si vážíme lidského přístupu.

Dům jsme koupili jako novostavbu, tím pádem odpadla možnost stavebních úprav dle vlastních nápadů. V domě žijeme půl roku a po technické stránce si nemůžeme na nic stěžovat. Dispozičně je výborně vymyšlen, na stáří určitě oceníme jednopodlažní dům, ocenit musíme také velkou předsíň a velkou technickou místnost. Velké francouzské okno v obývacím pokoji zajistí dostatek tepla i v zimních měsících. Firma Nidowood nám vyšla ve všem vstříc, při prohlídce domu nám zodpověděli všechny naše dotazy, vysvětlili jak se o dům starat. I když se po koupi vyskytl nějaký problém, jako například seřízení oken, byl firmou Nidowood odstraněn.

Společnost NIDO Wood s.r.o. vstoupila na naši stavbu poté, co jsme na základě konzultace s panem Markem zjistili, že odvedená práce stávající dodavatelské firmy je velmi nekvalitní a i jednání původního stavitele nebylo příliš profesionální. Zástupci společnosti NIDO Wood s.r.o. od počátku aktivně komunikovali, vše mi podrobně vysvětlovali a co jsme si domluvili, bylo beze zbytku a včas splněno. Tak jsem si spolupráci se stavební firmou představovala a od té doby je všem zájemcům o dřevostavby doporučuji.

Když jsme s firmou NIDO Wood s.r.o. začali obchodovat v polovině roku 2018, neočekávala jsem, že po skoro roce, kdy si hodnotím předešlou spolupráci, se budu dívat na takové množství obchodů. Je to jistě tím, že jejich profesionalita a vstřícnost se setkala s tou naší, což funguje naprosto výborně. Pořád totiž věřím, že komunikace je v obchodním vztahu to nejdůležitější. Firmu doporučuji jako kvalitního dodavatele staveb.

Se společností NIDO Wood s.r.o. spolupracujeme jakožto dodavatel dlouhodobě a jako partnera pro výstavbu rodinného bydlení můžeme tuto společnost vřele doporučit. NIDO Wood vnímáme jako nositele odbornosti a moderního přístupu, který svým klientům umožňuje pořídit nadstandardně kvalitní, technicky propracované a zároveň cenově dostupné bydlení.

Ve společnosti NIDO Wood s.r.o. vidíme profesionálního partnera na trhu s dřevostavbami. Náš společný důraz na vysokou kvalitu a účelnost celého návrhu k samotné realizaci není pouhé klišé, ale společný cíl. A právě s takovými partnery je radost spolupracovat a posouvat se dál.